RESTART a természetvédelemben – Kisapátiban találkoznak a hazai zöldek
2026. július 3–5. között a Tapolca-közeli Szent György-hegy ad otthont a „RESTART a természetvédelemben” című háromnapos találkozónak, amely a hazai természetvédelem és kulturális élet meghatározó szereplőit hozza össze egy közös gondolkodásra. Az eseményre a 10 millió Fa vár mindenkit, aki szívesen részt venne a közös gondolkodásban, vagy csak élvezné a kulturális programokat.
- Hirdetés -
