A telefonok után az AI tiltása lehet a következő korlátozás az iskolások életében
A norvégok már meglépték a telefonok és a mesterséges intelligencia betiltását is, kíváncsian várjuk, ki lesz a következő.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A norvégok már meglépték a telefonok és a mesterséges intelligencia betiltását is, kíváncsian várjuk, ki lesz a következő.
- Hirdetés -