Milliókra büntettek két orvost és egy hozzátartozót hálapénz átadása miatt Miskolcon
Nem jogerősen pénzbüntetéssel sújtotta a bíróság azt a két orvost és egy hozzátartozót, akik pénzt adtak és fogadtak el egy térdprotézisműtét előrehozásáért; az ügy másodfokon folytatódik. Milliókra büntettek két orvost és egy hozzátartozót hálapénz átadása miatt Miskolcon
- Hirdetés -
