Tízezreket is fizetnek a diákoknak, fillérekből megúszhatják a bankolást
Hiába nincs még fizetésük, a bankok számára nagyon értékesek a diákok, hiszen a megszerzésük után akár évtizedekig az ügyfelek maradnak ugyanannál a pénzintézetnél.
- Hirdetés -
