A viszontlátás öröme – Hatvanéves érettségi találkozón az egykori kállais diákok

Az egykori Kállai-gimnázium 1966-ban végzett B osztálya a hatvanéves érettségi találkozóját tartotta.

A viszontlátás öröme – Hatvanéves érettségi találkozón az egykori kállais diákok

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Veol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!