A fideszes médiának kér pénzt a NER nagytőkéseitől Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését - olvasható abban a nyílt levélben, amelyet kedden tett közzé Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa.
- Hirdetés -
