A fideszes médiának kér pénzt a NER nagytőkéseitől Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya

A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését - olvasható abban a nyílt levélben, amelyet kedden tett közzé Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa.

A fideszes médiának kér pénzt a NER nagytőkéseitől Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!