Köszönjük a vádbeszédet, kicsit bátrabb lett volna egy vagy két évvel ezelőtt elmondani – ezt pedig a fideszes Bóka Jánosnak mondta a miniszterelnök.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!