A Fidesz országos bukása után a megyei önkormányzatok jelentik a korábbi kormánypárt ideiglenes utolsó menedékét
A látható folyamatok alapján a mára kiüresített megyei testületek vezetői befolyásukkal arányosan csökkentett fizetést kaphatnak, ami újabb politikai cirkusznak ágyazott meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk