A Fidesz országos bukása után a megyei önkormányzatok jelentik a korábbi kormánypárt ideiglenes utolsó menedékét

A látható folyamatok alapján a mára kiüresített megyei testületek vezetői befolyásukkal arányosan csökkentett fizetést kaphatnak, ami újabb politikai cirkusznak ágyazott meg.

A Fidesz országos bukása után a megyei önkormányzatok jelentik a korábbi kormánypárt ideiglenes utolsó menedékét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!