Tisztújító közgyűlés
A Magyar Vendéglátók Ipartestülete május 18-án megtartotta négyévente esedékes tisztújító közgyűlését. A cikk a Trade magazin 2026/06-07. lapszámában olvasható. A közgyűlésen részt vevő tagok egyhangúlag elfogadták a 2025. évi elnöki és Tisztújító közgyűlés
- Hirdetés -
