Ha jól értem, soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon a saját hazámban?

Pedig egyrészt azt ígérte a miniszterelnök, hogy nemcsak megemeli a kalapját azok előtt, akik visszaléptek, de nekik lesz erkölcsi alapjuk arra is, hogy „újra elinduljanak”. A népnek ezt mondta minden gyűlésén.

Ha jól értem, soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon a saját hazámban?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!