Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől az ausztriai időmérős baleset után

A Red Bull csapatfőnöke, Laurent Mekies megerősítette, Max Verstappen jól van az Osztrák Nagydíj időmérő edzésén elszenvedett balesete után, a történtekért pedig a csapat felelősséget vállalt és bocsánatot kért a holland versenyzőtől. A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől az ausztriai időmérős baleset után

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu