Így értékelte Verstappen a Red Bull fejlesztéseit a váratlan baleset után

Max Verstappen szerint jó irányba mozdult el a Red Bull az Osztrák Nagydíjra hozott fejlesztésekkel, ám a holland pilóta úgy érzi, csapata még mindig hátrányban van, különösen a Mercedeshez képest. Így értékelte Verstappen a Red Bull fejlesztéseit a váratlan baleset után

Így értékelte Verstappen a Red Bull fejlesztéseit a váratlan baleset után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!