A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől az ausztriai időmérős baleset után

A Red Bull csapatfőnöke, Laurent Mekies megerősítette, Max Verstappen jól van az Osztrák Nagydíj időmérő edzésén elszenvedett balesete után, a történtekért pedig a csapat felelősséget vállalt és bocsánatot kért a holland versenyzőtől. A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől az ausztriai időmérős baleset után

A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől az ausztriai időmérős baleset után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!