Érik a botrány a német csúcsmárkánál: júliusban 110 ezer embernek nem fizetnek
A Mercedes-Benznél dobta be a bombát szombaton a szakszervezet, hogy a kollektív szerződésben foglalt, évi egyszeri támogatást idén nyáron a válságra hivatkozva nem fizetik ki a németországi dolgozókn ...
- Hirdetés -
