A Mercedes-Benznél dobta be a bombát szombaton a szakszervezet, hogy a kollektív szerződésben foglalt, évi egyszeri támogatást idén nyáron a válságra hivatkozva nem fizetik ki a németországi dolgozókn ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu