Érik a botrány a német csúcsmárkánál: júliusban 110 ezer embernek nem fizetnek

A Mercedes-Benznél dobta be a bombát szombaton a szakszervezet, hogy a kollektív szerződésben foglalt, évi egyszeri támogatást idén nyáron a válságra hivatkozva nem fizetik ki a németországi dolgozókn ...

Érik a botrány a német csúcsmárkánál: júliusban 110 ezer embernek nem fizetnek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!