A nagy forróság miatt rövidítettek a városban megtett hagyományos lovas, fogatos felvonulás útvonalán, de a Rárósi út végi búzatáblába jó hangulattal és zenével érkeztek szombat délelőtt a hagyományos Csúcsi Aratóünnep közreműködői és az érdeklődők. A résztvevőket Gyöngyösi Ferenc alpolgármester köszöntötte, áldást Mándy Kitti református lelkész mondott. A kaszások pedig gyorsan rendet vágtak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress