Nehéz napja lesz a Balatonnál utazóknak: órákig tarthat a helyreállítás a vasútvonalon
Jelentős fennakadások alakultak ki vasárnap hajnalban a Balaton déli partján közlekedő vasútvonalon, miután Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között egy nagyméretű fa a felsővezetékre dőlt. A MÁV szerint több vonat helyett pótlóbuszok közlekednek, a helyreállítás pedig várhatóan csak a délelőtti órákban fejeződik be.
- Hirdetés -
