Jelentős fennakadások alakultak ki vasárnap hajnalban a Balaton déli partján közlekedő vasútvonalon, miután Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között egy nagyméretű fa a felsővezetékre dőlt. A MÁV szerint több vonat helyett pótlóbuszok közlekednek, a helyreállítás pedig várhatóan csak a délelőtti órákban fejeződik be.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk