Felelős döntést kér az egészségügyi miniszter
Aki szabadtéri tömegrendezvényen kíván részt venni, az indulás előtt hozzon felelős döntést saját egészsége és mások biztonsága érdekében - hívta fel a figyelmet az egészségügyi miniszter szombat délelőtt a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -
