Ostoros háziorvosa lett az egészségügyi minisztérium helyettes államtitkára

Újabb Heves vármegyei szakember kapott fontos kormányzati feladatot: Magyar Péter miniszterelnök Dr. Darvai Lászlót, Ostoros háziorvosát nevezte ki az Egészségügyi Minisztérium helyettes államtitkárává. A kinevezéshez gratulált Dr. Bódis Péter, a TISZA országgyűlési képviselője, aki közösségi oldalán méltatta az új helyettes államtitkárt. „Dr. Darvai Lászlót, Ostoros háziorvosát az Egészségügyi Minisztérium helyettes államtitkárává nevezte ki Magyar Péter miniszterelnök úr. Számomra ez a kinevezés is üzenetet hordoz arról, hogy milyen értékek mentén épül az ország jövője” – írta. A politikus szerint különösen fontos, hogy a kormányzatban olyan szakemberek kapjanak vezető szerepet, akik hosszú éveken át a betegek közvetlen ellátásában szereztek tapasztalatot. „Amikor ilyen kiváló szakemberek kapnak kiemelt feladatot, az számomra garanciát jelent arra, hogy az egyik legfontosabb terület, az egészségügy is a lehető legjobb kezekbe kerül” – fogalmazott. Dr. Darvai László kinevezése Heve...

Ostoros háziorvosa lett az egészségügyi minisztérium helyettes államtitkára

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Egri Ügyek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!