Egyre borúlátóbbak a gyártók - 2028-ig velünk lesz a RAMageddon

Még minimum 1,5-2 évig nem enyhül a RAM- és SSD-hiány, és ezt követően sem tér vissza már soha a 2025-ös idilli állapot - így látják a jövőt a gyártók.

Egyre borúlátóbbak a gyártók - 2028-ig velünk lesz a RAMageddon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PCWorld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!