Hőségriadó a hétvégére: az egészségügyi miniszter óvatosságra intette a szabadtéri rendezvények résztvevőit

A hétvégére várható rendkívüli hőség miatt a szabadtéri tömegrendezvények résztvevőinek körültekintését kérte az egészségügyi miniszter. Dr. Hegedűs Zsolt közösségi oldalán arra figyelmeztetett, hogy a nagy meleg nem csupán kellemetlenséget jelent, hanem komoly egészségügyi kockázatot is, ezért különösen a veszélyeztetett csoportoknak érdemes megfontolniuk, részt vesznek-e a szabadtéri eseményeken.

Hőségriadó a hétvégére: az egészségügyi miniszter óvatosságra intette a szabadtéri rendezvények résztvevőit

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!