Elek István: Orbán semmit sem tanult a vereségből

Bár a Tisza Párt kétharmados győzelmével lezárult az Orbán-rendszer politikai korszaka, a valódi rendszerváltás még nem történt meg – erről beszélt Elek István közíró, egykori országgyűlési képviselő a KlikkTV Mélyvíz című műsorában. Szerinte a parlamenti konfliktusok, a kormány és az ellenzék közötti éles összecsapások, valamint az intézményi átalakítások körüli viták mind abból fakadnak, hogy az új hatalom még nem számolta fel az előző rendszer alkotmányos és politikai örökségét.

Elek István: Orbán semmit sem tanult a vereségből

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!