Aki szabadtéri tömegrendezvényen kíván részt venni, az indulás előtt hozzon felelős döntést saját egészsége és mások biztonsága érdekében - hívta fel a figyelmet az egészségügyi miniszter szombat délelőtt a Facebook-oldalán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk