A McLaren technikai igazgatója, Neil Houldey elárulta, miért döntött úgy a wokingi istálló az utolsó pillanatban, hogy mégsem veti be Ausztriában különleges, fejlesztés alatt álló hátsó szárnyát. A McLaren megmagyarázta, miért került le az utolsó pillanatban az új hátsó szárny
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ