Ejnye, mi ez a hülyeség? – Új főispánok…
Vármegyék és főispánok nyomában. Ha létezett különösen leleplező tette az Orbán-rezsimnek arra, hogy a dohos múltat igyekszik hazug, megszépítő módon visszaállítani, az a vármegye-rendszer és a főispáni megbízatás újra képbehozása volt. Most pedig úgy tűnik, a Magyar-kormányt ez a gyakorlat nem zavarja, sőt… Új főispánok a vármegyék élén! A Magyar-kormány ahelyett, hogy egy reformmal megszüntetné […]
- Hirdetés -
