Tarthatatlan a bérhelyzet a felsőoktatásban, 20-30 százalék a különbség az alapítványi, illetve az állami egyetemek dolgozóinak a fizetése között
A bérkülönbségek rendezését tartják a legsürgetőbb kérdésnek a felsőoktatásban működő szakszervezetek képviselői, akik bizakodóak, mert úgy tűnik, az új kormány végre meghallgatja a véleményüket.
- Hirdetés -
