Tarthatatlan a bérhelyzet a felsőoktatásban, 20-30 százalék a különbség az alapítványi, illetve az állami egyetemek dolgozóinak a fizetése között

A bérkülönbségek rendezését tartják a legsürgetőbb kérdésnek a felsőoktatásban működő szakszervezetek képviselői, akik bizakodóak, mert úgy tűnik, az új kormány végre meghallgatja a véleményüket.

Tarthatatlan a bérhelyzet a felsőoktatásban, 20-30 százalék a különbség az alapítványi, illetve az állami egyetemek dolgozóinak a fizetése között

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!