A marketingfőnök vitte el a balhét a Ferrari EV-kocsi botránya miatt
A Ferrari marketingfőnöke lett a fekete bárány – neki mondtak fel azután, hogy felháborodást váltott ki az exkluzív olasz márka első elektromos autója. A szakírók egy része dícsérte, a Ferrari-rajongói viszont szidták az autót – ami az igazgató állásába került.
- Hirdetés -
