Ferenczi Gábor vizet osztott Hódmezővásárhelyen
A hőségben nagyon fontos a vízfogyasztás, ezért a térség országgyűlési képviselője úgy döntött, hogy ivóvízzel kedveskedik a járókelőknek Hódmezővásárhelyen. Péntek délutáni rövid bejelentkezésében ismertette, hogy a Kálvin János téren a tram-train megálló és a buszpályaudvar között vár mindenkit, aki megszomjazna. Felhívta rá a figyelmet, hogy ebben a hőségben fontos vízutánpótlás, illetve nagyon vigyázni kell a […]
- Hirdetés -
