Most akkor az EU legszegényebb országa vagyunk, vagy nagyot csökkent a szegénység?
Ahány párt, annyi statisztika: nagy magabiztossággal állítják a politikusok, hogy az EU legszegényebb helye Magyarország, ahogy azt is, hogy óriásit javultak a szegénységi mutatóink. Segítünk eligazodni, melyik adatsor pontosan mit jelent, és hogy hol van az igazság.
- Hirdetés -
