Kritizálták a BYD-t, többé nem városi tanácsnokok
Napirendre sem vette kérdést a polgármester frakciója és a Fidesz a pénteki közgyűlésen. Az alpolgármester szerint nem a gyárnak, hanem a területnek jár a kedvezmény. A kezdeményezők tanácsnoki pozícóját megszüntette Botka László.
- Hirdetés -
