Kritizálták a BYD-t, többé nem városi tanácsnokok

Napirendre sem vette kérdést a polgármester frakciója és a Fidesz a pénteki közgyűlésen. Az alpolgármester szerint nem a gyárnak, hanem a területnek jár a kedvezmény. A kezdeményezők tanácsnoki pozícóját megszüntette Botka László.

Kritizálták a BYD-t, többé nem városi tanácsnokok

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!