Hivatalos: helyettes államtitkár lett a korábbi népszerű sportriporterből
Kálnoki-Kiss Attila újdonsült sportállamtitkár egy pénteki sajtótájékoztatón bejelentette: Szántó Dávid lesz az egyik helyettese. A korábbi népszerű sportkommentátor eddig a Magyar Úszó Szövetség nemzetközi igazgatójaként dolgozott. Kálnoki-Kiss sportállamtitkárként először állt a sajtónyilvánosság elé.
- Hirdetés -
