Moszkvában már több éve alkalmaznak egy büntetési rendszert, mely elveszi az autósok kedvét attól, hogy kicsit is keresztbe tegyenek a tömegközlekedésnek.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vezess
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!