Japán–svéd: az lett az eredmény, ami mindkét félnek jó volt

Visszafogott teljesítménnyel a japán és a svéd válogatott 1-1-es döntetlent játszott egymással a labdarúgó-világbajnokság F csoportjának harmadik, utolsó fordulójában, így az ázsiaiak a második, a skandinávok a harmadik helyen jutottak tovább.

Japán–svéd: az lett az eredmény, ami mindkét félnek jó volt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!