Kálnoki-Kiss Attila újdonsült sportállamtitkár egy pénteki sajtótájékoztatón bejelentette: Szántó Dávid lesz az egyik helyettese. A korábbi népszerű sportkommentátor eddig a Magyar Úszó Szövetség nemzetközi igazgatójaként dolgozott. Kálnoki-Kiss sportállamtitkárként először állt a sajtónyilvánosság elé.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk