Kormányszóvivői sajtótájékoztató: húsz éve nem láttunk ilyen hőhullámot
Szombattól harmadfokú hőségriasztást rendeltek el, 38–40 fok is lehet az ország egyes helyein. Az eddigi legintenzívebb és legveszélyebb hőhullám elé néz az ország, húsz éve nem láttunk ilyet – hangzott el a kormányszóvivői sajtótájékoztatón. Magyar Péter közölte: az államigazgatásban hétfőn és kedden otthoni munkavégzés lesz a meleg miatt.
- Hirdetés -
