Szombattól harmadfokú hőségriasztást rendeltek el, 38–40 fok is lehet az ország egyes helyein. Az eddigi legintenzívebb és legveszélyebb hőhullám elé néz az ország, húsz éve nem láttunk ilyet – hangzott el a kormányszóvivői sajtótájékoztatón. Magyar Péter közölte: az államigazgatásban hétfőn és kedden otthoni munkavégzés lesz a meleg miatt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió