„Vidd el Belgrádba, Mišo”
A kormánykoalíció szombatra, június 27-re meghirdetett nagygyűlése előtt a Szerb Haladó Párt (SNS) tisztségviselői és aktivistái minden korábbinál intenzívebb médiakampányt indítottak. A médiát és a közösségi hálókat elárasztották azok a videók és kampányanyagok, amelyek a szombati belgrádi rendezvényre hívják a polgárokat, írja a Nova. A kampány részeként megjelentek a köztársasági elnök kötetlen hangvételű bejegyzései, közös […]
- Hirdetés -
