„Vidd el Belgrádba, Mišo”

A kormánykoalíció szombatra, június 27-re meghirdetett nagygyűlése előtt a Szerb Haladó Párt (SNS) tisztségviselői és aktivistái minden korábbinál intenzívebb médiakampányt indítottak. A médiát és a közösségi hálókat elárasztották azok a videók és kampányanyagok, amelyek a szombati belgrádi rendezvényre hívják a polgárokat, írja a Nova. A kampány részeként megjelentek a köztársasági elnök kötetlen hangvételű bejegyzései, közös […]

„Vidd el Belgrádba, Mišo”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!