Nem tűzszünetre, hanem a NATO-csúcsok eltörlésére lenne szükség a béke eléréséhez
Az elmúlt hetekben ismét csúcsra jár a Ukrajnának szurkoló sajtó hurráoptimizmusa: Oroszország gyengül, nagy a baj, Putyin öreg, lehet nem is él, az ukránok olyan csapást vittek véghez, amilyet eddig még sosem, megfordul a háború, most kell ráerősíteni, Európa elbírja a háború költségeit, Ukrajna messze nincs olyan rossz állapotban, mint gondolnánk, Moszkva tűz alatt áll, [...] Read More... Nem tűzszünetre, hanem a NATO-csúcsok eltörlésére lenne szükség a béke eléréséhez
- Hirdetés -
