Elvárhatom-e a házasságot a páromtól, ha ő nem hisz az intézményében?
Öt év együttlét után természetesnek tűnt számomra, hogy a házasságról gondolkodjak. De vajon elvárhatom-e a páromtól, hogy ugyanezt a bizonyosságot keresse?
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Öt év együttlét után természetesnek tűnt számomra, hogy a házasságról gondolkodjak. De vajon elvárhatom-e a páromtól, hogy ugyanezt a bizonyosságot keresse?
- Hirdetés -