Marsi Anikó elismerte, tényleg válságba került a házassága: Elszállt a rózsaszín köd, ennyi veszekedés már nem fér bele

Marsi Anikó és Gyarmati Gábor öt év után eljutott odáig, hogy feltették a kérdést, hogy van-e értelme folytatni.

Marsi Anikó elismerte, tényleg válságba került a házassága: Elszállt a rózsaszín köd, ennyi veszekedés már nem fér bele

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 168.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!