1 millió dollárra pereli a Teslát egy nő családja, akit egy vezetéstámogató rendszerű autó ütött el
Az idős nőt saját otthonában elgázoló autó sofőrje azt állította, Autopilot-üzemmódba kapcsolva haladt. A gyártó szerint nagy sebességgel történt a baleset, amihez a férfinak kellett nyomnia a gázt.
- Hirdetés -
