Az idős nőt saját otthonában elgázoló autó sofőrje azt állította, Autopilot-üzemmódba kapcsolva haladt. A gyártó szerint nagy sebességgel történt a baleset, amihez a férfinak kellett nyomnia a gázt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG