A Mad Max helyett egy szerb kardforgató jön – Itt a pusztaság új motoros bosszúfilmje, a Warriors of the Wasteland
MOZI HÍREK – Egy szerb posztapokaliptikus sci-fi akciófilm készül berobbanni a digitális piacra: a Warriors of the Wasteland egy nukleáris katasztrófa utáni Balkánra visz, ahol a golyó lett a legértékesebb fizetőeszköz, egy fiatal harcos pedig motorral és karddal indul véres bosszúhadjáratra. Nemanja Ćeranić 2024-es szerb filmje eredetileg Volja sinovljeva címmel készült el, az Egyesült Államokban azonban a Well Go USA már Warriors of the Wasteland néven forgalmazza. A július 7-én digitálisan érkező produkció első képei alapján a film nem próbálja eltitkolni, hogy George Miller világának poros, bőrdzsekis, motorbűzös örökségéből is bőven merít, csak éppen az ausztrál sivatag helyett a radioaktív Nyugat-Balkánon. A történet szerint a nukleáris katasztrófa után a térség törvénytelen pusztasággá vált, ahol a lőszer fontosabb valutának számít, mint bármilyen pénz. A romok… Olvasd tovább... A Mad Max helyett egy szerb kardforgató jön – Itt a pusztaság új motoros bosszúfilmje, a Warriors...
- Hirdetés -
