Riasztás a nyíregyházi kórházban: korlátozzák az ivóvízhasználatot több épületben
A nyíregyházi Jósa András Tagkórház több épületében korlátozni kellett az ivóvízhasználatot, miután a vízhálózat ellenőrzése során mikrobiológiai eltéréseket mutattak ki – közölte a Szabolcs-Szatmár-B ...
- Hirdetés -
