Rekordhőség: Harmadfokú riasztás lép életbe, vizet osztanak az utasoknak

Folytatódik a kánikula - péntekig másodfokú, szombattól egészen kedd éjfélig pedig már harmadfokúra emelte a hőségriasztást az országos tisztifőorvos. A MÁV-csoport több helyen is vizet oszt az utasoknak. A népegészségügyi központ szakértője azt nyilatkozta az RTL-nek, hogy még nem tapasztalt ilyen előrejelzést a tartós meleg miatt.

Rekordhőség: Harmadfokú riasztás lép életbe, vizet osztanak az utasoknak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!